Kosmetyki samochodowe – jak dobrze umyć samochód z zewnątrz?

0
707

Mycie samochodu z zewnątrz przy braku dobrego sprzętu i w sytuacji, gdy nie zawsze posiadamy wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji aut, staje się nie lada wyzwaniem i w wielu przypadkach stanowić może prawdziwą udrękę. Na szczęście, profesjonalne kosmetyki samochodowe można dziś kupić nie tylko osobno, ale również w korzystnie opracowanych zestawach. A wszystkie znajdziecie w naszym sklepie internetowym!

Kosmetyki samochodowe – z zestawami umyjesz szybciej i dokładniej

Inwestując w kosmetyki samochodowe skompletowane w jeden zestaw, możemy lepiej zadbać o każdy z etapów czyszczenia. Dziś detailing samochodowy wymaga połączenia elementów praktycznych z kosmetykami opracowanymi przez wytrawnych znawców. Komplet płynów czyszczących WASH KIT doskonale przywraca do stanu używalności oraz wysokiego poziomu estetycznego nawet najbardziej zaniedbane szyby i karoserie. Kosmetyki te przeszły już zróżnicowane testy, na podstawie których zaobserwowano, iż struktura cząsteczkowa produktów czyszczących WASH KIT nie ma najmniejszego problemu z naruszeniem nawet takich powłok brudu, które pokrywały szyby i blachy pojazdów zabytkowych lub zaniedbanych przez bardzo wiele lat! Skuteczność czyszczenia dotyczyła zarówno osadów z powietrza jak i niezwykle uciążliwych, ptasich odchodów oraz zaschniętego błota.

Kosmetyki samochodowe – pamiętaj o pędzelkach i mikrofibrach

Czyszczące i pielęgnujące kosmetyki samochodowe nanosić trzeba za pomocą narzędzi o specyficznej strukturze i miękkości. Znakomicie nadają się do tego dołączone do zestawów mikrofibry o różnej gęstości włókien oraz pędzelki detailingowe, docierające nawet w najbardziej niedostępne miejsca. Zaschnięte błoto lub odchody ptasie, ukryte w zagięciach nietypowych powierzchni łatwiej się usuwa za pomocą wilgotnych i cienkich pędzelków. Mikrofibry świetnie sprawdzają się w pełnym czyszczeniu jak i nakładaniu kosmetyków chroniących całą powierzchnię blachy samochodowej. Dostępne są w wielu kolorach, można je prać i stosować wielokrotnie.